Domov, kamkoliv se vydáte

Stěhování do zahraničí je velký krok dopředu. Chceme vám s ním pomoct tak, aby vše proběhlo v naprostém pořádku. Zajistit vám pohodlí a komfort, ulehčit práci a nepřipustit starosti.

Nabízíme kompletní servis pro jednotlivce i rodiny. Stěhujeme části domácností nebo celé byty i rodinné domy. Máme zkušenosti v oboru a schopnosti vyjít vám maximálně vstříc.

Postaráme se o stěhování libovolného rozsahu do evropských zemí i do zámoří. Jsme specialisté na USA, Kanadu nebo Austrálii a umíme i exotičtější destinace. Spolehlivě vás doprovodíme kamkoliv, kde budete chtít vybudovat své nové zázemí.

Co můžete nechat na nás?

 • ODBORNÉ PORADENSTVÍ

  Naši technici vás navštíví u vás doma a vše naplánují. Pomohou vám vyjasnit termíny a navrhnou potřebný počet pracovníků i velikost vozů.

 • VYŘÍZENÍ ADMINISTRATIVY

  Vyřídíme veškeré dokumenty potřebné k přesunu do zemí mimo Evropskou unii. Vše za vás vykomunikujeme. Svou pozornost můžete soustředit jen na to, co je podstatné pro vás.

 • BALÍCÍ PRÁCE

  Zajistíme vám dostatek vhodného balícího materiálu, který sami vyrábíme. Pokud budete chtít, šetrně demontujeme, bezpečně zabalíme a naložíme každý kus vašeho nábytku. Jsme profesionálové a nikdy neponecháme nic náhodě.

 • BEZPEČNÝ TRANSPORT

  Vaše klidná cesta je náš cíl. Dopravu vám přizpůsobíme na míru. Naši zaměstnanci jsou jedničky v oboru, naše dopravní prostředky rychlé a spolehlivé. Veškeré předměty jsou po celou dobu stěhování pojištěny.

 • NASTĚHOVÁNÍ DO NOVÉHO

  Vykládkou v cílové destinaci to pro nás nekončí. Provedeme drobné montáže nábytku i jeho rozmístění v nových prostorách.

 • KOMPLETNÍ SLUŽBY

  Vaši domácnost odstěhujeme na klíč. Všechny kroky vedou přes maximální důvěru. Vážíme si každého, kdo ji do nás vloží. Pomůžeme vám k tomu, abyste našli svůj opravdový domov, kamkoliv se vydáte.

Nabízíme spolehlivé služby. Máme rychlé vozy a pohotové reakce.

Nevěříte? Vyplňte náš poptávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme zpět!