STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

Poskytujeme technicky náročné služby jako stěhování strojů a jiných nadměrných břemen, hudebních nástrojů nebo cenností. Vaše citlivá data bezpečně ochráníme skartací.

O co se postaráme?

 • STĚHOVÁNÍ STROJŮ

  Expandujte do zahraničí s lehkostí, i když je váš provoz zatížen těžkými stroji.

  Za několik let existence naší společnosti jsme přestěhovali stroje a břemena o celkové hmotnosti několika desítek tisíc tun. Do všech zemí světa přestěhujeme jednotlivá zařízení nebo celé dílenské provozy. Jsme vybaveni na stěhování strojů do celkové hmotnosti 200 tun.

  Disponujeme profesionálním zázemím po lidské i technické stránce. Používáme nejmodernější manipulační a zvedací techniky, včetně výrobků naší společnosti.


 • STĚHOVÁNÍ HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ

  Je nedílnou součástí vaší domácnosti hudební nástroj? S naší pomocí se na tom nemusí nic měnit ani v případě stěhování do zahraničí.

  Specializujeme se na stěhování pianin, klavírů i jiných hudebních nástrojů vyžadujících zvláštní pozornost. Pianin jsme už přestěhovali tisíce a stále nás to nepřestalo bavit. Zabalíme, převezeme a v případě potřeby zajistíme odbornou demontáž nástroje.

  Naším uměním je stěhování.


 • STĚHOVÁNÍ NADMĚRNÝCH NÁKLADŮ

  Do zahraničí přestěhujeme předměty denní potřeby i nadměrné náklady do celkové hmotnosti 200 tun. Disponujeme profesionálním zázemím po lidské i technické stránce. Používáme nejmodernější manipulační a zvedací techniky, včetně výrobků naší společnosti.


 • STĚHOVÁNÍ DISKRÉTNĚ

  Stěhování cenností

  Přesídlujte do zahraničí v klidu a bez starostí. Bezpečně přestěhujeme trezory, knihovní fondy i jiné písemnosti.

  Skartace

  Začněte váš rodinný i firemní život v zahraničí s čistým stolem. V rámci stěhovací služby nabízíme možnost skartace citlivých dat včetně zpracování návrhu a vytřídění dokumentů. Skartaci provedeme diskrétně, profesionálně a v souladu s právními předpisy.


 • STĚHOVÁNÍ NA KLÍČ

  Všechny naše služby nabízíme kompletně ve vlastní režii. V jednotlivých krocích provedeme komplexní přesun vašeho zázemí do nových prostor v zahraničí. Na klíč vám pomůžeme připravit vhodné podmínky pro podnikání v jakémkoliv novém prostředí.

Plánujete stěhování firmy a nevíte, kde začít?

Kontaktujte nás. Ozveme se vám zpátky během krátké chvíle.

<