Překročte hranice vašeho byznysu

Využít nových podnikatelských příležitostí a expandovat do nové země? Založit pobočku, nebo přesídlit? Je to na vás. My se postaráme o to, aby stěhování vaší firmy do zahraničí mělo co nejhladší průběh.

Logisticky i administrativně zajistíme přesun kanceláře i celého podniku. Umíme přestěhovat stroje i výrobní linky. Jsme zkušení odborníci a nezalekneme se žádné zodpovědnosti.

Budeme vaším spolehlivým partnerem pro stěhování v rámci Evropy i do zámoří. Máme dobře přečtená specifika odlišných zemí, úřadů a kultur. Mnoho našich spokojených klientů dnes úspěšně podniká v USA, Kanadě, Austrálii i exotičtějších destinacích.

O co všechno se postaráme?

 • VSTŘÍCNÁ ORGANIZACE

  Naši práci provedeme tak, abychom co nejméně zasahovali do vnitřního chodu vaší firmy. Respektujeme vaše celkové směřování i běžící projekty. Vše načasujeme podle pro vás nejvýhodnějšího harmonogramu a ten důsledně splníme.

 • VYŘÍZENÍ ADMINISTRATIVY

  Růst podniku v zahraničí nepočká. Urychlíme vaše stěhování zkušenostmi s vyřizováním důležité administrativy. Bez vaší účasti zařídíme veškeré dokumenty potřebné ke stěhování do zemí mimo Evropskou unii. Chcete si něco důležitého ověřit? Ozvěte se nám! +420 733 555 505

 • BEZPEČNÝ TRANSPORT

  Všechny stěhované předměty vám během stěhování pojistíme. Naši zaměstnanci jsou zarytí profesionálové. Umíme stěhovat velké náklady a stroje, stejně jako citlivé hudební nástroje. Máme zkušenosti se stěhováním knihovních fondů a trezorů. Zajistíme skartaci citlivých materiálů. Ctíme maximální diskrétnost a profesní etiku na 100%.

 • MAXIMÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA

  Navrhneme nejvhodnější způsob dopravy a zvolíme dopravní prostředek na míru. Zařídíme vše od demontáží a balících prací ve stávajících prostorách po zabydlení v těch nových. Vše vyložíme, provedeme drobné montáže i rozmístění prvků podle vašich požadavků.

 • STĚHOVÁNÍ NA KLÍČ

  Všechny naše služby nabízíme kompletně ve vlastní režii. V jednotlivých krocích provedeme komplexní přesun vašeho zázemí do nových prostor v zahraničí. Na klíč vám pomůžeme připravit vhodné podmínky pro podnikání v jakémkoliv novém prostředí.

Plánujete stěhování firmy a nevíte, kde začít?

Kontaktujte nás. Ozveme se vám zpátky během krátké chvíle.